Sukeldumine & Snorkeldamine

Rummu karjäärijärv on oma suurepärase nähtavuse, kristallselge helesinise vee ning erilise järvepõhjaga olnud sukeldujate meelispaigaks pikka aega. Järve põhjas asub omamoodi veealune muuseum, mis pakub võimsaid elamusi. Sealt leiab mitmeid hooneid, vanglamüüre, kaevandamiseks kasutatud masinaid ja seadmeid. Lisaks asub karjääri põhjas uppunud mets, mis loob müstilise vaatepildi nii pinnal kui põhjas.

Proovisukeldumine

Esmalt toimub tutvustus, mille käigus instruktorid räägivad sukeldumise põhireeglitest, tutvustatavad sukeldumisvarustust ja õpetavad sind vee all õigesti käituma. Sukeldumine toimub personaalselt koos instruktoriga. Hea ujumisoskus ega eelnev kogemus ei ole vajalikud, kuid tervis peab korras olema.

Hind:65.00 € (Sisaldab teooriat, täisvarustust ja ühte sukeldumist koos instruktoriga) NB: Vajalik eelnev registreerimine! Litsenseeritud sukeldujate hinnad ja lisainfo: info@adventurecenter.ee

Snorkeldamine

Esmalt toimub tutvustus, mille käigus instruktorid räägivad teooriast, tutvustatavad snorkeldamisvarustust ja jagavad vajalikke näpunäiteid varustuse kasutamiseks. Snorkeldamiseks antakse selga kalipso, lisaks snorkeldamismask koos toruga ja lestad ning tehakse koos meie giidiga veepealne ujumistiir “Veealuse vangla” alal. Peale giiditiiru saab soovi korral tegevust iseseisvalt jätkata.

Hind: 35.00 € (Sisaldab teooriat, täisvarustust ja giidiga tiiru “Veealuse vangla” alal) NB: Vajalik eelnev registereerimine!

Video

    Kontakt

    Broneeri kohe!

    Loading...