Sukeldumine & Snorkeldamine

Rummu Karjäärijärv on oma suurepärase nähtavuse, kristallselge helesinise vee ning erilise järvepõhjaga olnud sukeldujate meelispaigaks pikka aega. Järve põhjas asub omamoodi veealune muuseum, mis pakub võimsaid elamusi. Sealt leiab mitmeid hooneid, vanglamüüre, kaevandamiseks kasutatud masinaid ja seadmeid. Lisaks asub karjääri põhjas uppunud mets, mis loob müstilise vaatepildi nii pinnal kui põhjas.

Proovisukeldumine

Esmalt toimub tutvustus, mille käigus instruktorid räägivad sukeldumise põhireeglitest, tutvustatavad sukeldumisvarustust ja õpetavad sind vee all õigesti käituma. Sukeldumine toimub personaalselt ja turvaliselt koos instruktoriga ning maksimaalselt 10 meetri sügavusele. Ujumisoskus ega eelnev kogemus ei ole vajalikud, oluline on, et tervis oleks korras.

Hind:60.00 € (Sisaldab teooriat, täisvarustust ja ühte sukeldumist) NB: Vajalik eelnev registreerimine!

Snorkeldamine

Esmalt toimub tutvustus, mille käigus instruktorid räägivad teooriast, tutvustatavad snorgeldamisvarustust ja jagavad vajalikke näpunäiteid varustuse kasutamiseks. Snorgeldamiseks antakse selga kalipso, snorgeldamismask koos toruga ja lestad.

Hind: 35.00 € (Sisaldab teooriat ja täisvarustust) NB: Vajalik eelnev registereerimine!

Video

    Kontakt

    Broneeri kohe!

    Loading...