SUP ehk Aerusurf

Aerusurf ehk inglise keeles stand up paddle surfing (SUP), on Hawaiilt pärinev veespordiala, mis on viimastel aastatel ülemaailmselt ja ka Eestis kiiresti arenenud ning populaarsust kogunud. Seda seetõttu, et tegemist on spordialaga, mida võivad harrastada kõik inimesed olenemata vanusest. Aerusrfi jaguneb paljudeks erinevateks alaliikideks ja sobib kasutamiseks nii siseveekogudes kui meres pakkudes elamuse nii rahulikule kulgejale kui adrenaliinisõltlasest veespordi sõbrale.

Aerusurfi laua rent Hind: 30.00 € (Sisaldab 2h laua renti ja kalipsot). NB: Vajalik eelnev registereerimine!

SUP matk koos Rummu tuhamäe külastusega:

Põnev SUP-matk Rummu järvel, mille jooskul saadakse teada piirkonna ajaloost, tutvutakse järve (endise karjääri) ilusa loodusega ja saadakse teada, mida põnevat seal järve põhjas tänapäeval leida võib. Matk algab kogunemisega seikluskeskuses. Enne vee peale minekut tutvustatakse osalejatele aerusurfi (Stand-Up paddle-boarding) varustust, tehakse vajalik lühikoolitus ning tutvutakse ohutusreeglitega. Matka ühe osana ronitakse üheskoos tuhamäe otsa, et nautida piirkonnale avanevat ilusat vaadet.

Hind: 35.00 € (Matk on  2,5 tunnine ja hind sisaldab SUP-laua komplekt, kalipsot, päästevesti, matkajuhi teenuseid ning sissepääsutasu “tuhamäe” alale.) NB: Vajalik eelnev registereerimine!

Video

    Kontakt

    Broneeri kohe!

    Loading...